• zimmezoom
    #18
    tennap +néztem edigit-nél: szvsz: qrvafajagép lenne...

    +van benn minden, amiről az ilyen kategóriában lébecoló fogyasztó álmodik, hadne soroljam olvastátok bizti. Élmény kézbe venni és nyomkodolni a bizgentyűit.

    Aztán..... aztán csinálsz vele pár képet és elgondolkodolsz... Baszki, ennyi állítgatás mellett ez lett a vége... (én még nem leltem olyan tesztképet, ami lázba hozott volna).

    Pedig az optikával csak nem kéne hogy baj legyen. Hanem az sw szerintem, ugye minden uzkompakt gondja a pixelmánia miatt a zajszűrés-részletvesztés játék, hát szerintem ez is ennek az áldozata lesz, hacsak firmupgrade-ben nem reménykedhetünk. Olvastam erre szóló ígéretről fejtegetést. (Kb. az a kategória, hogy láttam egy embert, aki látott egy embert, aki látott már vizilovat a TV-ben).

    Amúgy amikor ki akarta kapcsolni az edigit dógozó, akkor nem húzta be az optikát, aztán újabb kibekapcsra rendbejött.


    Azért nyomtam ide ezt a vakrepülős vakert, mert senki nem szösszen a témában, egy másik fórumból is amit igencsak negatívat olvastam mára már nem lelem a neten. Lassan összeesküvés-elmélet szindrómám lesz, mint TorgyánJózsinak a fideszkoalícióban...