Szakadozott net, netes játékoknál packetloss stb...
  • Zozo76
    #1397
    Na pontosan az volt hogy bementem ev vegen es mondtam hogy meg akarom hosszabitani a szerzodest mert igy 10000-et kellett fizetnem (asszem KITT csomag volt), husegen kivul meg 15000-lett volna. Be is hosszabitottak. Oke, rendben van, kot a huseg ev vegeig, csak az a gaz hogy az UPC alap csomagja fele annyiba kerul mint amit fizetek, es azt is kapom pontrol pontra ami a csomagban van 5000-ert, nekem meg a duplajat kell fizetnem:

    kábeltv bronze
    Fiber Power 15
    upc telefon bronze

    5 000 Ft

    En meg fizetek most 10300-at. De bementem az ugyfelszolgalatra ide Godollore, es mondom mi van, meg az sem erdekelt volna ha ugyanennyit kell fizetnem csak akkor adjanak magasabb szolgaltatast ami meg benne van az arban. De nem lehet. Legalabbis az ugyfelszolgalat szerint. Ha most, mint uj elofizeto kotnek szerzodest, csak 5000-et kene fizetnem.

    Amugy igazabol ebbe akartam atlepni (mivel huseg alatt a fibernetnel lehetett felfele modositani egy dragabb csomagra, gondoltam talan az UPCnel is lehet):

    digital bronze + dvr
    Fiber Power 15
    upc telefon bronze

    7 000 Ft


    Persze ez is olcsobb lett volna ami ugye abbol az anomaliabol adodik hogy a Fibernet sokkal dragabb volt. Mindegy, lehet hogy uzletileg korrekt, es fair, de amugy tetu dolog az UPCtol. Vegulis nincs szuksegem nagyobb netre, es a digitalis TVt is leszarom (pedig van fullHD TVm), nem is nagyon nezek TVt, csak hogy modositsak valamit felele, azert neztem ki. Ami basztat az az 5000 kontra 10300ft... :(