• Yv@n
    #80
    Egy hozzá nem értő elég jó kis vírusteleppé tudja degradálni pár nap alatt :)

    Hugom nem egy hozzá értő, de mikor leültettem egy ubuntu livecd-s linux elé, csak kiváncsiságból, hogy egy újdonságok felé nyitott felhasználó mit tud kezdeni, ha nem a megszokott windows környezetben találja magát, vígan csinált mindent amit szokott. Amit hiányolt az az animált gif szerkesztő, mert épp azzal bohóckodott előtte pár napja már win alatt, és azt nagyhirtelen nem tudtam neki prezentálni, lévén engem soha nem érdekelltek az ani gifek, így azt épp win alatt sem tudtam volna neki adni... a legjobban az lepett meg hogy miután beindult a rendszer, 10 percre rá visszamentem, hogy megkönyörüljek rajta, és megmutassam neki hogy juthat vissza winbe, ekkorra már a megszokott wines háttere virított az asztalon(először nem tudtam honnan szedte, ekkor mondta, hogy google-be beírta, hogy warcraft3 images, és ott volt közte), és legkevésbé sem zavarta, hogy linux alól futtatja a firefoxot, és nem windows alól, lévén ugyanazt látta benne, ugyanez elmondható az instant messenger-ről (gaim).