Léptem-nyomon átverik vagy át akarják verni, becsapni az embereket. Úgyhogy legyünk résen.
  • Akuma
    #175
    FiGyElEm EmBeReK! Augusztus 20. van, mindenki kint lesz a rendezvényen, lépten nyomon átverik az embereket! Nagyon nagyon résen kell lennie az embernek!!! Minket most este vertek át! Eleve ne is menjünk oda olyan árushoz, ahol Nincs Kitéve Az Ár!!! Rokonom barátja kénytelen volt 800 eurót fizetni néhány deci üdítőért!!! Ez közel 200ezer forint!!! Engem is átvertek, és rendkívül bosszantó tud lenni... Persze látták, hogy én magyar vagyok, nem adtak 800 eurós számlát, csak a 700 forintos Girost 750-nek számolta fel Darabját, Számlát Nem adott, a Giros Hideg És Ehetetlen volt, hús csak mutatóban volt a pitának nevezett nemtudom miben...!!! 3 Giros végezte a földön, pedig hozzájuk kellett volna vágni! Annyira meglepődtünk, hogy a reklamálás helyett inkább kifizettük a pénzt és elmentünk! Többet nem fogják eljátszani... Inkább viszek kaját otthonról!!!!!
    Mondhatjátok, hogy hülyék voltunk, belátom, azok voltunk, DE figyeljünk oda!!! Undorító ez az egész, külföldön még sose vertek át, itthon már többször is......
    És akkor csodálkozunk, ha szidják a magyarokat a külföldiek...
    Undorító egy emberek vannak...
    Csatlakozom a topic nyitóhoz "Úgyhogy legyünk résen"