BiroAndras#88
No, megvan a cuccos. Bár nem egészen a tervek szerint. Ugyanis úgy tűnik, hogy a 250-est már nem forgalmazzák, úgyhogy 150-est vettem.
Alapvetően jónak látszik. A driver egyből felment. Elindult a progi. Megtalált minden csatornát. Tökéletes a képminőség. Még a felvétel is egyből ment, és az is tökéletes.
De azért van két problémám:
1. A távirányítóra egyáltalán nem reagál. A drót végén a led villog, szóval úgy tűnik nem hardver gond. Az RC szoftver is fut. Én csinálok rosszul valamit, vagy mégis hardver hiba?
2. A full-screen módból kiugrik bármilyen egérkattintásra. Ez azért gond, mert 2 monitort használok, az egyiken fullban megy a TV, a másikon meg dolgozok vagy netezek. Ezt végülis sikerült megoldani, a vékony keretes üzemmódban beállítottam úgy, hogy pontosan fedje a képernyőt. Mivel mind a 3 üzemmódban külön jegyzi meg a méreteket, ezzel tökéletesen sikerült emulálni a full-screen és az ablakos mód közti váltást.
Még egy érdekességet csinál a cucc : Létrehozott egy új hálózati kapcsolatot "Microsoft TV-/videokapcsolat" néven. Ez micsoda?