• Vucli
    #21
    Mind a 2őt de csak a test servereken mert mielőtt kijött a patch,lejárt az accom és nem tervezek hosszabítani.Nem mondom tényleg jobb AV mint WG de nekem az se jött be igazán. Barátom még mindig nagy wow fan és még mindig nyomja de ő kb.10 percig birta bent a WG be és jött is kifele, AV se fogdta meg túlzottan, tehát nem vagyok egyedül :) A wow val az lett a bajom hogy egyszerűen elkezdtem unni, szerintem kevesek az egyes karakterek skilljei unalmas mindig ugyanazokat használni 60 szinten keresztül, 30 fölött már szinte csak a korábbiak erősítését adják semmi ujat, a világ abszolult nem él, mindenki statikusan várja hogy menjek oda vegyem fel a küldit, egy helyben ácsorogva stb., a világ életére (ami nincs is) semmilyen hatással nincsenek tetteink. A kevés skill ellenére a játék nagyon kiegyensűlyozatlan pvp ben!, a varázshasználók javára és a blizzard ezt ugy oldotta meg hogy a harcosommal mindig hamarabb kaptam és nagyobb rangot mint a sámán barátom pedig neki volt mindig több cp je, gondolom ez valami kompenzálás akart lenni a blizzardtól, de ez egy vicc és még számtala dolog nem tetszik (az egyes fegyver tipusok között gyakoralatilag nincs külömbség,számtalan szakma használhatatlan stb stb stb.). Na azt hiszem megmagyaráztam miért nem vagyok már ugy oda érte...:)