The Word\'s Leading Dance Event
  • CSOCSO
    #528
    Tegnap erkeztem haza. ISTENI VOLT!!!!!!!!!!!!!! semmi nem hasonlithato a Sensationhoz! Igazan-igazan nem tancoltam... "lotyogtem" meg amultam-bamultam! Sajna a pialas szar volt mert jegyeket lehetett venni es a pultnal csak jegyekre lehetett valtani az italt es whisky,n vodkan soron semmi nem volt alkoholos es 5 ticketert nem adtak csak keveset :( sor 1 ticket volt normalis 3 deci az jobban megszeditett csak baromira nem birom a keseru sort.

    Latvanyilag odabaszott, belekonnyeztem mikor elkezdodott!!! Kar hogy nem ocean of white volt, de a wicked wonderland is jo volt. Ket nagy baj volt. Mivel Brazilban volt, ezert portugalul beszeltek, nem angolul :( pedig elvileg mindenhol mashol angolul nyomtak. A masik hogy ESZMELETLEN SOK ember maszkalt! nagyon tancolni se lehetett mint valami bespeedezett orult mert mindenkit levertem volna a kezemmel, labammal.

    Ja es Brazil csajoknak NAGYON jo alakjuk van! az a kerek comb, mindenkinek formas fenek... nagyon LIKE :D
    zsir volt a parti! Es jobb volt mint kiadott video mert ahol mi voltunk ott voltak pillango szarnyai is a hatalmas center stagenak.