• Laci73
    #22

    Az élet nagyon sok paradoxont produkál. Tele vagyunk ellentmondásos és feloldhatatlan problémákkal. Okosat tenni de még okosat mondani sem tudott soha senki. Talán csak azt, hogy soha semmi nem történik ok (emberi érdekek) nélkül - már ha az emberiség nem a saját ostobaságának a foglya.
    Világunkat rendszeresen mérgezik - nem csak a környezetet, hanem az emberek lelkét is. A különféle másság-kultuszok, a hovatovább prolizmussá degenerálódó életmód, a programozott fásultság és érzéketlenség benyújtja majd egy nap a számlát. Én érzem azoknak az embereknek az igazát akik megpróbálnak valami értelmet, hovatovább rendet csempészni nagybetűs életünkbe - holott én született anarchista vagyok. Azonban ha utat engedünk a még sötétebb ösztöneinknek, akkor biztosan a pusztulás vár ránk. Nem ölhetjük meg, zúzhatjuk szét azt ami - sokszor jogosan - nem tetszik nekünk. Visszaszorítani azonban mindenképpen szükséges lesz egy nap.
    Új messiásunk az értelem lesz. Felépítünk majd ennek a világnak a romjain egy jobbat.