a legjobbak
  • Jason Krueger
    #89
    Régóta figyelem ezt a topikot, és azt vettem észre hogy túl sok a sznob itt. akik szerint pl a Star Wars szar. és mindenféle souffle meg ehez hasonló filmekre hajlandó csak 10et adni... sajnálom az ilyeneket, mert ritkán láthatnak nekik tetsző filmeket, és amikor megnéznek egy új filmet, utána mindig mondják magukban: na, ez is szar volt…tudjátok, attól hogy egy film populáris, lehet még jó, csak az a baj hogy egyes körökben divat utálni az egyébként jó filmeket. pl a gyűrűk ura szerintem se való a top 250be, de nem mondom rá hogy szar, ugynis jó film. nem adtam volna best picturet a harmadiknak, meg ilyenek, de jó filmek. nem a kedvenceim, de szarnak túlzás őket nevezni. tudjátok mi a szar? a gyalog galopp. az egy förtelem. annak nem hogy a top 250ben nem lenne a helye, de még a 2.0-nál magasabb szinte osztályzott filmek táborában se. de ha ennyire divat, nézzétek meg az én listámat. lehet hogy egy két helyen szörnyülködni fogtok, de én aszerint osztályoztam, hogy nekem mi hogy tetszett.
    http://www.imdb.com/mymovies/list?votehistory