• BlackRose
    #36
    "Informatikában az algoritmusok hatékonyságmaximuma matematikailag bizonyítható"... hát persze, csak még nem találták fel azt a metematikát, főleg ha beszállnak a cache, a threadek meg a multicore... meg még egynéhány dolog, akkor persze ide jöhet a runtime sajátossága meg stb... na hadjuk a lényeget magad is elmondtad "nem vagyok nagy programozó"... persze Delphiben fél óra allatt ősszerakod azt amit a Microsoft 30-40 hülyegyerek programozója megtett az NTFS telyes ismeretsége végtelen teszt és még végtelenebb betatesztelés után, na ez persze mindent elmodt arról, hogy mennyire nem vagy nagy programozó. Persze ezt ne sértésként értsd, mert nincs semmi kifogásom ellened és ezt nem is neked írom személyessen, csak sokszor felfordul a gyomrom amikor ilyeneket olvasok olyan emberektől (és ezt sem vedd személyessen) akik párszáz sor kódnál sohasem láttak többet, és akik némi peremszintű programozói tudással rendelkeznek amit az iskolában/egyetemen tanultak olyanoktól akik szintén életükbe nem írtak kódot... NA BOCSÁNAT NEM SÉRTEGETŐZNI AKARTAM, csak csupán kiborultam.