banner
  • kjozsef056
    #176670
    "75 day1 játékból lesz 10 talán, ami nem ilyen párdolláros kis indie izécske lesz, amiről nem is hallottál sosem, meg se vennéd sosem, ha nem lenne GP-n és sanszosan le se töltöd sosem" Ezt kb továbbra is csak te vizionálod. Szóval ez ellen nem tudok mit mondani.
    Az étel ital minden is kb egyre drágább (max az a nagyon kevés dolog nem ami a techno miatt részben majdnem hogy olcsóbb) De pl a fizetésünk (már aki értelmes helyen dolgozik) is egyre több.. Emletek 5000-et havonta? Nagy dolog a fizum meg 40K-val több havonta mint az előző évben...Biztos bele fogok hallni.

    "A bökkenő csak az, hogy akit érdekelt a játék, az nem várt vele 1-2 évet, hanem megvette, ha nem is day1, de a legutóbbi tavaszi-karácsonyi-őszi akármilyen steam sale-en vagy más leárazáskor" Pont ez a jó nincs ebben semmi bökkenő És ha valamit eszeveszettül várok akkor se fogom megvennei se 40ezeréer se 20-éer se 10-ért sőt 3000ft-ért sem mivel tudom hogy akármikor , bekerülhet game passba, ps plus premiumba vagy ne adj isten pc-s random bundleba... Annyira nem jó egyik game sem hogy a saját zsebem ellenségéve váljak miatta