banner
  • Voyager5
    #176409
    Néztem ezt a Witcher 3 upgrade-et, de számomra nem sok olyat hoz ami miatt érdemes lenne elővenni újra.
    - 60 FPS mód: oké, de elvoltam vele 30-on is tulképp :D
    - RT mód: semmit nem fog hozzáadni az élményhez
    - Cross save: fasza, de engem nem érint mert csak SX, 0X-em van.
    - Netflix seriesre hajazó cosmetic cuccok.. cool, not interested

    PS5-re jön elvileg haptic feedback, ami fasza lehet, viszont engem sajnos (még) nem érint a dolog.
    (Ez az egyetlen ami miatt újra tolnám :) )

    Ha mindezt akkor hozzák ki amikor az új évad kijön Netflixen (elvileg 2023 nyár), akkor lehet rá is pörögnék, mert a sorozatok után mindig kedvem támad játszani :D
    Így viszont.. hát nemtudom.
    Callisto jön 2-án, ez 14-én.. aztmondom nekem a decemberem a callistoval fog telni.

    Közben lement a Monkey Island (cloudról OneX-en ), jó volt, hozta a régi poénokat, bár az artworkkel én nem vagyok kibékülve de ez egyéni szoc problem.
    Aki szereti/ismeri a sorozatot annak szerintem kötelező.
    A plague tale meg megmarad amolyan töltelék cuccnak, ha elkap a mood, akkor lenyomom, de amúgy semmi, abszolút semmi nincs benne ami miatt azt érezném, hogy ezt most itt be akarom fejezni, mert annyira érdekel a story. Sajnos ez van.

    Amúgy, így lassan az év végéhez érve szerintetek mi volt az év játéka? (Platformtól független)
    Nálam jelen állás szerint az Elden Ring toronymagasan. Nem is nagyon hiszem, hogy bármi übereli az elkövetkező 1 hónapban.