banner
  • darkSectorxxx #176005
    Hát vezetni vezet.
    És egy hangyányit jobban visszafogja a hiány.

    Most nehéz erre mit mondani, Xbox jó, meg minden ott a GP, de na mi van most benne? Már a Halo-nak is 1 éve ott kéne lenni.
    Biztos vagyok benne hogy dobott volna rajta. Most kiadták ezt a The Mediumot, ez sok vizet nem kavart, bármennyire szeretem.

    Ma jelent meg elvileg az Ascent, az se az ami ösztönzi az embert, ez miatt ráérősek.

    Most PS5-ön se jöttem még a durvább címek, de azért ott potyogott pár szuper dolog. Hiába Remake-ek meg kisebb önnáló kiegészítő mint a MM.
    Azért az is egy 8-10 órás cucc és fasza. Én is mindkét gépet akartam venni, értelemszerűen ha csak egy sikerül vagy választani kell a sorrendben először megveszem a PS-t és azért az Xbox meg ráér picit nem aggódok a rendelgetés miatt.

    MS is bejelentet az E3-on 8 jobb címet kb, ebből 2 jön idén elvileg.

    Halo+Forza

    A többi TALÁN 2022-2023 és a Stalkert kivéve kb a többiből egy nyulfarknyit nem mutattak.

    Igazából ahogy kinéz az a Halo egy közepes pc elviszi, a Forza meg ha nem is maxon de dinamic resolutionnal tuti pörög pc-n. Érthető ha annyian nem kapkodnak még.
    Nem biztos hogy erről van szó, de lehet ok. Mert tudtommal közel ~40%-al több ment PS5-ből. Ilyen 6-7 millió lehet az Xbox eladás.

    Ilyen elcseszett gen megjelenés meg kiszolgálás mellett ezek a számok nem olyanok mint lehetnének, de még így is durva mindkét partnernél és ez nem kis szó.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2021.07.29. 11:33:29