banner
  • Harlekin
    #175533
    Nekem speciel meg van adva egy másodlagos email meg tel szám! Plusz az emailek authenticátorral védve

    Azaz új belépésnél (homeolt boxon) kér majd egy megerősítést a telószámra elküldve! Amit majd én megadok!
    De ha a homeolás után ő bemegy az email fiókra (amit már eleve nem tud jó esetbe) akkor ismét jönne megerősítés kérés a belépésre.Amit én már nem adok meg
    De a jelszó módosításnál biztosan kérne megerősítő kódott a telórol.
    Amit én érthetően szintén nem adok meg.

    Én viszont megváltoztatom, hiszen megvan a lehetőségem, hiszen ott a teló nálam!
    És onantól, hogy én megváltoztatom csak egy értesítés jön egyszer, hogy illetéktelen belépést akart valaki innen és innen ekkor és ekkor erről az ip címről. Én meg írok neki, hogy ne próbálkozzon... De a lényeg, hogy esélye sincs megoldani a belépést.
    De ha netán ellopta a telódat is akkor is ott marad a másodlagos email cím, amire kérheted a feloldást...

    Tehát csak az eszteleneknek tudják ellopni a profiljukat még kétes homeolás esetén is....
    Tehát semmivel sem könnyebb vagy egyszerűbb a ps acc visszaszerzése, hiszen itt meg sokkal nehezebb eleve ellopni, ha valaki nem esztelen...