#149711
Nos, mi haverral 360-on coopban toltuk idáig ...
Eddigi egyetlen negatívum, hogy nem tudtunk egymásnak átadni lootot ... Nincs trade. Remélem a véglegesben lesz :) (És eladni sem nagyon lehet ...)
Coop része a Borderlands-okra hasonlít, közös XP, nincs killsteal, stb, eddig igen tetszik.
Én ugyan nem vagyok nagy Halo-s (Eddig még csak a reach-et játszottam ...) ellenben nekem is az jütt le, hogy sokminden onnan van, de nem mondanám ezt negatívumnak.
360-on ugyan nem nextgen, néha kicsit megröccen, de ettől függetlenül nem csúnya :) nagyon jól játszható, és igen élvezetes :)
Az első óra után haver, aki a karácsonyi One akciókat meg akarta várni, csak annyit mondott: "Bakker, ehhez venni kell egy új konzolt ... :)"
Csatlakozom Tottihoz :) Ami külön plusz, az az AI ... volt hogy az első sniper lövés után minden enemy elbújt, és kivárták míg odamegyünk :)