• Shorlex
    #7005
    Na elkezdtem a bone charmer nénimet.
    Jó lesz ez a kari, ötvözi a három féle támadást. Lich majd öl elementalban, én meg spearrel meg íjjal meele és piercing.
    Azt majd meglátjuk, mi lesz később...

    Sikerült levinnem manticore kinyírási idejét 15 percre, azé az nem rossz... :D

    Egyébként rájöttem, hogy miért tart enyi ideig: tényleg nem lövöm meg! Effektíve basszus nem sebzem, hát úgy persze, hogy nehéz... Először elbizonytalanodtam, amikor írtátok, hogy olyan nincs hogy nyíl nem talál, ha nem tér ki előle, de pont ez a lényeg: a görény ahogy felszáll-leszáll, ide megy-oda megy, és nem is tudom minek nevezzem, de félig-meddig repül?!? nem tudom meglőni.

    Csak akkor talál a cucc, ha mondjuk nyújtózkodik egyet (bocs, nem tom mit csinál olyankor) és közben lövöm meg, ami ugye nagyon kis idő a teljes időmennyiség hányadában.

    Szóval nem lenne rossz az a slay, sőt, ki lehetne nyírni 1-2 perc alatt, csak vazze, el kőne találni, de nem megy...