• Highw@yPos.
    #68
    Anubys te egy mekkora fasz vagy...Annyit azéér értek a konzolhoz,h tudom neten is lehet vele jáccani.De szerinted ki a asz jáccik vele embeeer?
    Max te, te biztosan,csak azért,h igazad legyen, egyébként meg senki. Tudod mit, ne is vegyél PC-t, jáccál CS-t bammeg konzolon, de ha véletlen ballent a képernyőn anyáznak a SAY-be, akkor jusson eszedbe,h PC-n van alapból bill. amivel visszaanyázol, vagyha hanggal anyáznak,akkor meg arra hogy már 2ezerért kapsz PC-hez fülset mikrofonnal.Vagy használj TeamSpeak-et vagy Ventrilot konzollal baromarc.
    Ennyit a "netes" konzolgame-ről....Remélem Joypaddal vagy kormánnyal jáccod a CS-t, minek az egér/tudom,képzeld tudom,h lehet venni azt is.../.

    Vedd már észre,h nem konzol vs pcről szól a dolog!!De tudod mit van 1 ajánlatom:
    Ha megversz UT2004-ben 1v1 és Instagib Mutator:On, ÉN-PC és TE-Konzol, akkor veszek neked 1 PC-t ,de ha vesztesz akkor te nekem 1 konzolt.Nah?
    Amugy kétéve nem UTztam ,hanem CSzek igyis esélyt adva neked és a konzolodnak.....ennyi