Titeket nem dühít?
  • béricsi
    #89
    pl. az egyik csávó most már egy éve az rtl kész átverésébe küzdötte fel innen magát.)

    Így van, régi szép idők, akkor még voltak ott jó műsorvezetők. :))
    Az a csávó kész volt... Éjszaka a viasaton nyomatta legtöbbször (bár láttam a Hálózaton is), és őrültködött nagyokat. Amúgy akkor még láttam olyat is, hogy megnyerte valaki a Jokert, ez a csaávó meg majd szézszedte a stúdiót, olyan happy volt. :))
    Más kérdés, hogy akkor még 9 mezőből kellett megtalálni a 3 Jokert, nem 16-ból.
    Ez is LOL, mert rájöttek hogy akkor néha valaki beletrafál, most már "szerencsére" ettől sem kell félniük. :)

    Most akkor van jó válasz, vagy nincs? Magadnak mondasz ellent :)
    Pont ez a poén, sokfajta jó válasz létezett jelen esetben, mert többértelmű volt a kérdés, sőt most már egyre több ilyennel találkozok. Szal ha valaki abba trafál bele, amire ők gondoltak... (ha nem volt érthető)
    Egyébként nem tartom magam nagy észnek, de én is inkább azért nézema műsorokat, pl. néha ezeket is, hogy átlássam a dolgokat, az összefüggéseket megtaláljam. Ha így nézne mindenki TV-t, biztos, hogy senki nem telefonálna be oda.

    A 3 állatnévvel kapcsolatban, meg annyiból egyetértek, hogy el lehetne találni, ha ismernénk azokat az állatokat.
    Őszintén megmondom egyetlen állatnevet nem találtam eddig még benne (a goján, az emún, a hodon, meg a sziráfon kivül :D)
    Talán azért, mert nem véletlenül olyanokat választanak ki, amiket még a National Geographicon sem látsz :)
    Szal egyenlő a nullával azok száma, akik esetleg mind a 3 ritka állatnevet tudják.