Titeket nem dühít?
  • winnie
    #87
    nem mondok okosat, mert nem láttam. amúgy el kell ismrnem én reggel erre ébredek, miközben kómázom a tévéből a vv-s marcsi anyáz, hogy miért nem telefonálok:) (szerintem nagyon érdekes látni, hogy ki tehetséges és ki nem a műsorvezetők közül. ki primitív és ki nem. ez tipikusan a média legalsó foka - innen kell elkezdeni a szamárlétrán való lépkedést. pl. az egyik csávó most már egy éve az rtl kész átverésébe küzdötte fel innen magát.)

    nemtom, de ha láttam helyes megfejtést, akkor általában mindig jött utána másik - viszont az elég mocsok (de anyagi szempontból baromira megtérülő) találmány, hogy tényleg olyanok a kérdések, amiket nem lehet megválaszolni. (az persze a surmóság netovábbja, amit béricsi is említett (amellett, hogy érthető is), hogy ha nem találják ki, akkor nem mondják meg a helyes megoldást. a játékok nagy része egy össznépi "gondoltam egy számra 1 és 1000 között" - ha véletlenül eltalálja valaki, akkor hirtelen gondolnak egy másikra. az egyetlen, ami eltalálható, az a 3 állatnév a táblázatban (helyesírni még tudok:) - de itt is szivatnak tök ismeretlen állatnevekkel, meg olyannal, hogy cica, blöki)