A Biblia és a keresztény vallás értelmezése, gyere be ha van kérdésed, és válaszolj a feltttekre, ha szeretnél.
  • czihaki
    #5294
    Egyébként zserni Isten maga a tökéletes tisztaság és szeretet- a Jelenése olyan erős szeretetet sugárzott reám a lelkemre hogy a lelkem szinte átitatta a boldogság érzés olyan erősen amilyen a legboldogabb életemben se éreztem- egy ideig bizony visszavágytam ezért a csodálatos érzésért.
    ----- Nem csak én rendelkeztem e világon ilyen ritka képességekkel midig éltek olyan emberek akik különböző para-dolgokra képesek voltak. Bár nagyon sok a tanult megjátszó szélhámos is
    pl az Amerikában élő indián népeknél van egy régi szokás, hogy a holtakat magas fa emelvényekre helyezik azért hogy ha az isteni ló megérkezik a holtnak a lelke feltudjon ülni a hátára.-- Ez a szokás onnan származhat hogy valamikor élhetett hozzám hasonló indián aki szembesült egy vakító fehér energia lóval-- kb 10 emeletes ház nagyságú ha a hátsó két lábára áll, és úgy nyerít figyelmeztetőn-- ezt láthatta az indián és pont akkor meghalt valaki közülük- ebből azt gondolta, hogy a ló a holt lelkéért érkezett és igy lett szokás a magas állvány építése, mivel a ló kb egy ház teteje magasságában jeleníti meg magát. ---- Persze az indián ebben sajnos tévedett mert nem azért érkezik hanem Isten hírhozó lova amely az életet figyelmezteti az Űrből várható veszélyre- aszteroida becsapódásra-- Ami valószínűleg utána meg is történhetett és talán az volt az a hatalmas becsapódás és pusztulás Észak Amerika Déli területén.
    Ezt a lovat én is láttam 91 ben tavasszal és akkor még nem hatott reám a férjem viszont ott követtem el hibát hogy elmeséltem neki és látta azt is hogy kimegyek az udvarra kilépek a testemből hogy láthassam a megjelenő lovat, csak azt nem vettem figyelembe hogy a megjelenő ló topogása a házunk alatt kicsit megmozdítja a földet topogásszírűen és attól férjem nagyon meg fog ijedni különösen hogy elmondtam neki buta fejjel hogy egy aszteroida fog becsapódni bár nem hazánkra viszont nálunk földrengés lesz a szomszéd városban s a utó gyenge mozgása a földnek az udvarunkon keresztbe vonul csak végig.-- Ezért rémült meg és indult el világgá rémületében.--A Fekete jelenés pedig csak azért mozgatta a földet alattunk hogy térjünk vissza az otthonunkba csak hát a férjemet még jobban megijesztette és késztette menekülésre. szóval erre nem gondolt a butácska Fekete Energia hogy a földmozgás még jobban megfélemlíthet.
    S tulajdonképpen Istennek se volt igaza hiszen a házunk alatt épp az Ő vakító Fehér energia lova ropogtatta meg a földet valójában attól rémült meg a férjem és csak ezek után próbáltam elmesélni neki mindent hogy ne féljen a földrengés nem nálunk lesz-- S csak miután nem sikerült megnyugtatni és elindult ki az országból is próbálta vissza hívni buta módon máshol ismételt földmozgással a Fekete Jelenés által küldött lovakkal--- Ezek a lovak viszont koromfekete vörösen izzók amerre vágtatnak utánuk földrengés történik-- tulajdonképpen megtestesítik a Fekete energia pusztító erejét amelyet a föld belső felbomlása vált ki.--
    Amit nem tudnak a fizikusaink tudósaink-- A Földünk azért forog a tengelye körül, mert a felbomlott izzó anyagban idők kezdete óta az egyre hatalmasabb Fekete energia vágtat az izzó láva örvényekbe neki feszülve a föld kérgének aminek a következménye a föld tengely forgása, amerre száguld a Fekete energia egésze az örvénylő izzó láva tömegekkel és neki feszülve a szilárd kéregnek, arra felé forog a Föld tengelye is .
    Egyébként a Fekete energia kisugárzása biztosítja a gravitációs erőt és a Fehér energiának a kisugárzását és irányát metszi a mozgása és kisugárzása- amivel megteremtik ketten együtt a Tér-feszültséget=IDŐ