A Biblia és a keresztény vallás értelmezése, gyere be ha van kérdésed, és válaszolj a feltttekre, ha szeretnél.
  • czihaki
    #5288
    maki85 Az Ó-szövetségben Mózes ment fel a hegyre , hogy Istennel beszéljen- részben hihető, viszont nem Istennel találkozott a barlangban hanem a Teremtő Erővel-- Isten nem jeleníti meg magát itt a Földön, viszont a Teremtő erő igen és csak az sugallhatta azt a gondolatot Mózesnek, hogy "Ne nézz hátra!" Mert ha Mózes hátra tekint kisebb helyen a Teremtő erőnek a kisugárzása kiégette volna a szemét vagy frászt kapott volna mert félelmetes látvány még messziről is koromfekete izzó részecskékből formálja meg a saját emberi testet utánzó Jelenését. A frigy láda a Fekete Jelenés ajándéka volt de mivel egy kicsit butácska a segítő szándéka rosszul is végződhet, ezért mivel a Föld mélyéről hozta a maga által készített táblát, ezért valószínűleg sugárveszélyes kőtábla volt ami halált okozott.
    Jézus ha valóban élt és gyógyított az nem volt varázslat.-- csupán a testi-lélek energiája vagy a szellemi lélek energiája erős volt- mind kettővel aki ilyen erős hatni lehet egy másik emberre vagy gyógyítón vagy pusztítón. Ezt szintén tapasztalatból tudom -- gyógyítottam sok embert a klinikán bénákat, komából hoztam vissza, vagy olyat akit az orvosok nem tudtak meggyógyítani mert még az okot se találták. Viszont az már megdöbbentett amikor az ÉNEM dühe miatt a saját lelkem viszont ártott annak aki engem durván sértett.-- de valahol Keleten még meg is ölt egy férfit a lelkem mert kicsi sovány gyermekeket dolgoztattak agyon és aki megállt azt ököllel verték és amikor elesett rugdosták a lelkem magasból hallotta meg a gyermek sírását és amikor ott termettem lecsapott a gyermeket rugdosó gazemberre aki pár lépésre elvonszolta magát majd összeesett és meghalt, mert a lelkem hihetetlen haragjában úgy működött mint a lézer..