specialista#10755
Igen.Egyértelmű.Az ominózus hiba túl nyomó részt a már elavult Windows XP-s rendszereken fordul elő.Ki a felelős?
Talán maga a Michrosoft,aki ugyan még biztosít terméktámogatást a rendszerhez,de ugyanez nem mondható el az illesztőprogramokról.Mikor külső adathordózót csatlakoztatunk,a rendszer telepíti a szükséges szabványos eszközvezérlőket,talán valamilyen 2001-s évjáratút.
Talán az Eset?Mert a termékét nem kellően tesztelte le régebbi operációs rendszereken,eszközillesztőkkel és a piacon fellelhető összes külső cserélhető adathordozóval.
Az alaplap gyártója?A mi esetünkben egy már meg szűnt gyártó(Abit)N-Force 2 Ultra 400-s alaplapra integrált vezérlője.
Vagy a felhasználó?Hiszen az általa használt elavult rendszer és szoftver környezet lehetőséget biztosított számunkra a téma mélyebb körüljárására.