• Omega
    #64
    Hát ha így behtárolják a linux fejlődését, hogy ez csak informatikus rendszer legyen ,az igen nagy hülyeség szerintem. A mai világban szerintem semmi sem így működik hogy ez csak erre vagy arra való és akkor az csak olyan irányba fejlődik amire eredetileg kitalták. Pl. Eleinte a számítógépet nem tudták elképzelni se hogy mire lehetne használni és ma már mindenütt ott van, utánna azt mondták hogy az egész világon összesen kettő drabra lesz szükség, ez se igazán lett igaz, először egyátalán nem játékra találták ki és mégis sokan csak játékra használják, az internetet szigorúan csak katonai célokra taláták ki h atomháború esetén legyen egy olyan renszerük amit nehezebben lehet megsemmisíteni, most mégis itt ülök és írok az (internetes) fórumra, ezenkívül lehet még chatelni, honlapokat nézegetni, stb... ez nekem úgy tűnik hogy nagyon messze van a katonai felhasználástól, és így tovább. (Persze ha még mindig ARPANET lenne akkor midezt nem tudnám megtenni) Szerintem nem lehet így behátárolni egy renszert ez mindig attól függ hogy éppen mire és hogyan akarják használni az emberek, aminek ennek függvényében fejlődik is. A linuxnál maradva pedig megvan az az előnye hogy sokféleképpen lehet használni pl. te a programok telpítését elvégezhetet parancssorból ha azt jobban szereted, akinek meg ez nem fexik az használja a Yastot, és ez az amiben fejlődhet még a linux.
    Viszont ha mégis így lenne akkor más technológiák megelőzik és ki fog kopni, mert egyszerűen elavult lesz egy idő után.