• BlackRose
    #78
    Hát én szó nélkül maradok... rendszeressen napi 7-8-10-12 órát kergetem az egeret az asztalon még az Atari ST idejéből (ez kb. 20 éve), de soha semmi gondom nem volt... és teszem hozzá üköregapám egész életében ásta a csatornákat és cipelte a földel tökig tömött egykerekü kocsikat stb. és semmi baja nem volt, sőt derék ember volt amikor meghat 91 évessen, dédapám meg kovácsként verte a vasat egy életen át, igaz, hogy öreg létére megvakult de ez volt az egyetlen baja amikor 93 éves korában meghalt, nagyapám meg asztalosként nyomta a kézifűrészt és kézigyalút fiatalkorában aztán ugyan átváltott a gépekre de most is jó egészségben él 88 évessen, hát most lehet, hogy én csak ilyen öröklődő alapon vagyok kimélve az egérzési fájdalmaktól, de azt hiszem, hogy az igazi válasz ott van, hogy most már azt is kitalálják, hogy a semmicsinálástól is lebetegszik az ember... jó szép világ, a mai embereknek megvan minden lehetőségük és képtelenek kihasználni, valamikor nekivágtak a kopasz sivatagnak és országokat építettek most meg folyton sírnak, hogy "jaj de fáj még az egér is tönkreteszi az életünket" NO COMMENT!