Társas játékok és egyebek
  • Apa27
    #448
    Van olyan társasjáték fan Székesfehérvár vagy Veszprém környékén, aki jártas a számítógépes grafikákban, azok szerkesztésében, netán gyakorlott és álomszép képeket tudna kreálni és tudna nekem segíteni egy két kép megszerkesztésében átalakításában?
    Sajnos nekem ez egyáltalán nem megy. :(
    Illetve keresek olyanokat, akik társasjátékot terveztek/terveznek, csak nincs önbizalmuk és félredobták játékukat...vagy szívesen teszteltetnék játékaikat, csak még nem találtak erre embert. Szívesen tesztelnék amatőr társasjátékokat!

    További szép napot mindenkinek!

    Ui.: Szeretnék Székesfehérvár és Veszprém vonzáskörzetéből olyanokat összegyűjteni, akik társasjáték ötleteléssel töltik szabadidejüket, vagy már terveztek is társasjátékot és szívesen megmutatnák másoknak is (akár teszteltetnék meglévő játékaikat) segítenének másoknak is egy-két jó ötlettel.
    Biztos vagyok benne, hogy tudnánk egymásnak segíteni, támogatni, vagy egy éppen megakadt játékmechanizmust jó ötletekkel/kérdésekkel/feltevésekkel még hatékonyabbá tenni előre mozdítani!

    Írhattok ide is, de akár privin is szívesen várom válaszaitokat, jelentkezéseiteket!