• nobook
    #60
    Az ózonterápia nem parasztvakítás! Ennek köszönhetem, hogy egy fogam megmenekült az enyészettől. Ugyebár a mai modern fogászat minden alkalommal a fog egy részét elfúrja, ezáltal szép lassan az ember elveszti a fogát. Az én egyik fogamnak már csak a szélei voltak meg. Nem igazán lehetett már honnan fúrni. Korona vagy húzás, vagy vmi más csodálatos módszerrel persze lehet élni, de azért én mégis csak inkább a saját fogamhoz ragaszkodtam. Az ózon kezelés semmi mást nem csinál csak fertőtlenit, emiatt nem kell fúrni. Raknak bele egy ideiglenes tömést ami mindenféle csuda anyagokat tartalmaz (kalcium, fluor, passz?). Ez egy pár hónapig benne figyel. Ez alatt a fog belső anyaga regenerálódik. Majd újabb ózonizálás, és végül a tömés. Annyi még fontos, hogy csak a rágófelületen keletkező lyukak kezelhetőek íly módon. Nekem dúrván 30e pénzbe került ez az egy fogam. Ez elég friss tapasztalat kb. fél éve történt, de azóta tökéletes. Hogy meddig fog tartani azt nem tudom, de azért az semmikép sem igaz, hogy az ózonfogászat parasztvakítás.