Szerintem? Szerinted! Nagy ötlet!
  • Sné Zsuzsa
    #145
    Most már ki van az agyam, hogy minden mondatomban hibát keresnek egyesek!!!!


    Na figyelj: a TV népbutító, manipulatív és undorító dolg (van egy-két kivétel), de legalább máér ezzel "butítsák" az embereket!!!!!!

    Csinálj akkor ehgy olyan műsort, amiről sokan beszélnek, írnak újságok és szinte mindenki tud róla!!! Na és persze tegyük hozzá, hogy mindez magyarokról szól...mélg akár akkor is, ha utánzat, ha unalmas, ha amateur, de MAGYAR!!!!!!!!!

    Mindenki beszél róla a Kis Mari a DR és mindenki aki magyar!!!!!

    Tehát nem istenítem őket, nem szeretem az adót, de ez akkor is egy jó dolg, hogy a legtöbbet nézett adón magyarokról szól egy nagyon hosszú műsor és nem Amcsikjról!!!!!

    Mert ugyebár Magyarországon élünk és nem külföldön, tehát elsősorba a hazánkat kell szeretni!!!


    Egy nemzet akkor lesz erős, ha nagy a nemzet összetartása és nagy a nemzeti öntudat!!!

    Nézd meg az amcsikat, hogy a zászlójuk ott van szinte minden házon, mert büszkék a hazájukra és együtt zengik himnuszukat...ez nálunk lehetséges?????


    LÉGY BÜSZKE HAZÁDRA ÉS MINDENRE, AMI MAGYAR? AKÁR MÉG? HA ROSSZ IS!!!!!!!!!!!!!!