• atti73
    #9765
    Sziasztok!

    Ismét visszatértem. Amint látom nem javult a helyzet. Teljes mértékben egyet kell értsek mindennben Gut-al, addig játszom én is egy játékkal amíg végig nem viszem és számomra sem az online a legfontosabb, ezalol csak a Flatout2 a kivétel ami a legszórakoztatóbb autós játék a mai napig szerintem. Gut: a a gépcserétől ne ijedj meg én is sokáig vaciláltam, de aztán megérte és azóta a legújabb játékok is a legjobb felbontásban is zökkenőmentesen futnak és az élményért mindenképp megéri. Ami pedig az irányítást illeti szerezz be egy egy kormányt, ha eddig szeretted az autós játékokat utána nem bírsz majd felállni. Valóban a Logitech a legjobb, a Force Ex-et 10-12 ezerért lehet kapni.
    Visszatérve a játékra ahogy korábban mondtam letettem arról, hogy végig vigyem mert 1-2 óra játék és a tapasztalatom is azt mondta, hogy ahogy Te is megállapítottad bizony lehetetlen végig vinni. Még soha nem adtam fel játékot végigvittem a Gridet, az összes Flatout-ot, a GT Legends-et stb. A 32.rész olyan mint ha 10 évvel ezelőtti Forma1-es autóval kéne a mai mezőnybe nyerni, aki ezt kitalálta az biztos, hogy nem tesztelte a játékot rendesen vagy rosszindulatú volt.
    Amit ajánlanék Neked és szerintem tuti tetszene az a GT legends. Szórakoztató és a szimulátorhoz jóval közelebb áll.
    Egyenlőre ennyi.

    Üdv. Attila