Elméletek, felfogások, filozófia
  • overseer-7
    #392
    Én elfogadom az öngyilkosság gondolatát.
    Nem értek vele egyet akkor, ha az oka világias értéken alapul. Az ilyen öngyilkosság mindig a GYÁVASÁGON alapszik.
    Minden öngyilkos gyáva..aki ilyen okok miatt öli meg magát.

    Egyet értek azzal az öngyilkossággal, ami a végzetes és elkerülhetetlen szenvedés elől a végső menekülő út
    Pl.. gyógyíthatatlan betegség.. rák. A vége a halál.. nagyon fájdalmas és szenvedéssel teli út ez.
    Aki látott már rákbeteget közelről.. és együtt élt vele, vele együtt csinálta végig az egyet ért velem.
    Ilyen esetekben NAGYON IS ELFOGADHATÓ és igen is támogatni kell az eutanáziát.

    Valakit megfosztani a kegyes..békés haláltól ilyen esetben.. az VALÓBAN KEGYETLENSÉG.
    Az ember bolond.. úgy tűnik nekem, hogy képtelen józanul megítélni az ilyen helyzeteket.
    Ezért van az, hogy az emberek ilyen esetben is elítélik az öngyilkosságot.. és MEGTILTJÁK.. törvényben is szabályozzák, hogy a szerencsétlen szenvedő halálos beteg.. ne tudjon békésen és fájdalom nélkül elmenekülni a végzetes halálos fájdalom elől.
    Az ember nem csak buta és kegyetlen.. mert valóban az.. de képtelen együtt érezni a szenvedővel.. és a helyébe képzelnie magát.. akkor tisztán látna, és helyesen ítélne az ő szempontjait figyelembe véve.

    Én tudok egy olyan módszert.. amivel biztosan szenvedés és fájdalom mentesen átjuthat valaki az életből a halálba.
    Minden fájdalom nélkül.. félelem nélkül, aggódás és szorongás nélkül.
    A módszer teljesen biztonságos.. 100% osan működik.. Nem lehet olyan, hogy nem sikerül.
    Ezt a módszert nem én találtam ki.

    Olyan Orvosok fejlesztették ki, akik hasonlóan látják a dolgot mint én.
    Nem kell hozzá beszerezned semmilyen különleges dolgot.. eszközt, vagy gyógyszereket.

    Utoljára szerkesztette: overseer-7, 2018.08.22. 23:40:21