Elméletek, felfogások, filozófia
  • Flyingparadise
    #389
    Sajnos van itt egy két elszállt ember. Na mindegy. Lehet én is az vagyok. :) Skizo nem nyugi bonyolult, hogy miért csináltam két reget. Van oka.. De szerintem nem ide tartozik úgyhogy nem offolok. Alapvetően nagyon nem a butaságért közösítenek ki embereket. Inkább pont az ellenkezője miatt. Tudod, minden társaságban van dudás. Gondolom ismered a mondást... Elmondom Neked a buta embereket még sokan csípik is mert nekik tudnak okoskodni. Nyilvánvaló dolgokra úgy reagálnak mintha feltaláltad volna a spanyol viaszt. :)) Hidd el ez így van.. Féltékeny lesz az egyik okos a másikra aki talán okosabb is aztán gusztustalan módon a háta mögött bekavar alá... Mellesleg Nekem van társaságom és volt sok is. Mindig is központi figura voltam iskola: tapsoltak meg üvöltöztek amikor lementem egy másik osztályba integráltból. Ráadásul az osztály 3negyede csaj volt. Tudod miért volt ez? Nem azért mert okos vagyok.... De ezt gondolom már kikövetkeztetted. Főleg, hogy véletlen másik regen írok be. :) Jól nézek ki.... Ez számít ebbe a takony országba a legjobban elmondom.. A kinézet. Ha jóképű vagy vagy szép vagy ezerszer könyebb dolgod van mindenhol. Máshogy kezelnek mindenhol. Stb.. Tudod honnan tudom ezt? Onnan, hogy meghíztam. :) Azóta hála Istennek sikerült ledobnom és bazdki visdszaszivárognak a patkányok szemrebbenés nélkül. Amikor már nem ciki melletted az autóba feszíteni akkor ok.... Ez van. Ez Magyarország!!! Gratulálok!!