Elméletek, felfogások, filozófia
  • Flyingparadise
    #382
    Azért van így mert sajnos a magyar emberbe beleivódott a kommunizmus stb alatt egy csomó negatív dolog a társasági kapcsolatokat illetően. Van egy két normális jó hely, Asszem Gyöngyösön van az, hogy kimennek az erdőbe bulizni és mehet mindenki. Nem kell facebook meghívó stb....

    Az öngyilkosságok viszont egyértelműen a magány és a kitaszítottság miatt vannak. Az a helyzet, hogy itt mindenki az erősebb fark opja... és vannak kis klikkek társaságok akik fél pillanat alatt meg vállnak egyénektől. Nos van olyan embertípus aki egyszerűen nem bírja feltalálni magát. Nem érdekli semmi... valaki pld.. még a legszarabb helyzetben is vesz egy könyvet és képes beletemetkezni és kizárni a külvilágot pihenteti ezzel az agyát nem gondol a szarra valaki a tv vel van ugyanígy. Leköti... De sajnos az emberek többségét csak a másik ember köti le.
    Ez általában a butább embereknél van így ezért is szorulnak ki társaságokból, mond egyszer kétszer valami hülyeséget vagy alákavarnak azt már ki is szorul a bandából. Aztán Magyarországon nem úgy van, hogy becsöngetek a szomszédhoz akinek sok vendége van, hogy unatkozom átjöhetnék? Kb.. egy Ufóra kellemesebben tekintenének mint egy ilyen emberre. Sajnos a Magyar ember könnyen kiszeparálja a szerintük oda nem illő embereket társaságokból és Magyarországon nem könnyű ismerkedni illetve új társaságba beilleszkedni. Főleg ha van egy kis stikkje. Így a magányból a szégyenből a kudarcból elege van az embernek félős lesz nem mer közeledni a többi emberhez nem hogy becsajozni.
    Magyarul ott egy jó adag komplexus meg az üres lakás ami számára egyenlő a pokollal. Úgyhogy megszületik az agyban a döntés ennél rosszabb már nem lehet. Megnézzük mi van utána lehet semmi még az is lehet mennyország persze sajnos lehetnek csúnya dolgok is...
    Viszont ő úgy gondolja ennél súlyosabb már nincs... Mondjuk nekem elég jó a fantáziám sajnos.... úgyhogy ez a dolog itt is érvényes mindennél van nagyobb kisebb rosszabb jobb stb... és akkor most itt az örök vita bátor e az öngyilkos vagy nem? :) Aki próbált öngyilkos lenni és nem mert az azt mondja bátor.

    Szerintem se egyszerű sziven szúrni magad, mert én azt csinálnám. Azért nem gyenge amikor keresgeted a bordáid között a helyet. az lehet a szar ha mégis bele akad a dordádba na az rohadtul fájhat úgyhogy onnantól szerintem el is megy a kedve az illetőnek. Mert tudja, hogy vannak rosszabb dolgok... Ezt azért mondom mert ha beteg leszek én ezt fogom tenni. Egyedi tökös... :)
    De az biztos, hogy nagyon be leszek szarva... :( Sajnos előbb vagy utóbb ide jutok ugye. Mondjuk nagyapám elaludt 87 dédapám 97 évesen. A dédapám teljesen egészséges volt a nagyapámnak volt egy glaukómája. Na de ők szentek voltak.... Majdnem el is vitték őket a ruszkik azért menekültek meg mert volt nagyanyámnak egy olajos ismerőse aztán az utolsó pillanatban már terelték fel őket a teherautóra... Kiszedték őket a sorból. Nyilván onnantól kezdve lettek csak igazán vallásosak. :) Nagyapa templomba zongorázott így hobbiként bocs ez off- csak azért írtam, hogy lehet valaki megérdemli, hogy békével menjen el...
    Aztán ez már ismét más filozófiai téma. :) No szerintetek bátor vagy gyáva? Szerintem mindegyik. De inkább bátor mert valószinüleg büszkeségből nem kér segítséget... Nem azért mert nem mer.. Sokan vannak olyanok is akik csaj miatt lesznek öngyilkosok ugye... Kb ez a kettő....

    Társadalmi kirekesztés, magány, nő.... Mondjuk azt mondom aki nő miatt csinálja és közbe van egy családja meg emberek akik szeretik az tényleg gyáva szar mert nem csak magára kéne gondolnia... Hanem, mondjuk az anyjára vagy apjára vagy valakijére aki megtalálja stb... Viszont aki nem kell senkinek kirekesztették még a temetésére is alig mennek az bátor. Iletve az is bátor aki halálos betegség miatt teszi. Mert a legtöbb ember mind eutanáziát kérne csak nincs hozzá mersze.

    Bocs de a végén tördeltem meg egy kicsit mert tul egybeirtam csak ha furcsa helyen vannak a bekezdések stb.. :)
    Utoljára szerkesztette: Flyingparadise, 2018.08.01. 17:39:40