• h4x0r
    #44
    "nem lettél letolva és minden programnak vannak hibái, csak általánosítottál (mint most is), ami nem igaz"

    Nem konkretan az SP2 vs. Linux vitara gondolok. Ott az erveles menetet ba... rontottam el. Arra gondolok, hogy nehanyan elkezdtek egy "Anti-Windows fikazo trendet" inditani, aminek a fo erve a "jol be kell allitani..." volt. Ebbe a dologba akartam belebokni :-)
    Altalanositasrol meg annyit, hogy kb. 10 embertol hallom allandoan a "nekem sosem volt fagyasom/spywareem/virusom/..., szal nem tom, mi a baj" szintu allitasokat.

    "- ez a válasz a biztonságra volt és nem a stabilitásra."
    ... amik kez a kezben jarnak (soxor)

    "plusz, a hibauzenetből kiderűl, hogy hw hiba/hiányosság miatt szállt el, ami persze visszavezethető arra, h a cucc nem kezelei rendesen a memóriát"

    Azt akarod ezzel mondani, hogy az MS ratyi HW-t vett egy, a marketing szemszogebol veve igencsak fontos esemenyre? Mert az eleg gaz lenne.

    "(Neumann megmondta, h alapvetően hibás hwre stabíl progit kell írni)."

    Tenyleg? Tudtommal Neumann csak a matematikai alapokat fektette le (a szam. tech. ben) es nem pedig a konkret implementaciot tervezte. Ha nem tevedek.

    "ráadásúl a vita az XP-SP2 vs. akármilyen linux volt, a fenti kifagyás meg vmi bétás média centeren volt..."

    ...ami egy lebutitott WindowsXP, egyesek szerint a MythTV designjaval.

    /OFF
    Ezeket a MediaGeci Editionokat set-top boxokba akarjak, vagy mezei PC-kbe?