• Laci
    #40
    Olvastad a fórumban a hozzászólásaimat?:) És nem csak az enyémet...
    Ott sokszor még figyelmeztettek is hogy úgy teleírtam egyes topikokat oldalakon keresztül, hogy azt már úgyse fogják elolvasni mert olyan hosszú... Most kezdjem előről? Ugyan már:) Tudod te miről van szó... Ha nem, akkor pedig ügyesen elkerülted a számítástechnika fő útvonalait:)
    Ugye nem kell mondani hogy a registryzős szenvedés és a driverhajkurászás élménye nélkül már akkor egyszerre több magasszintű alkalmazásban végezhettünk magas szintű munkát (hogy az akkor másik vonalon futó PR szöveg hangulatát hozzam ide...) mindezt úgy hogy nem kellett csak a ventillátorok zaját hallani, a hw-k azonnal működőképesek voltak és pontosan tudtuk mi történik és mit csinál a gép, mit csinálunk mi, mert voltak ám akik nem a már létrejöttekor elavult x86+windóz féle utánzatra alapoztak, hanem tisztában voltak azzal, hogy ha jó rendszert akarnak akkor azt az architektúrát kell választani, amire színvonalasan tudnak dolgozni. Ők SZAKEMBEREK, LELKES FEJLESZTŐK, MÉRNÖKÖK és PROGRAMOZÓK voltak, akiknek nem csak a minnél több pénz volt a fontos, hanem hogy olyan dolgot adjanak amely tartalmaz valami értéket is, használati és emberi és egyéb értelemben is... Nade elég a nagybeszédből... A lényeget csak az nem látja aki nem akarja...Te is írtad már nekem, hogy én sem tudom csak úgy megváltani a világot amikor az m$ módszereit kifogásoltam. De tehetünk érte, csak akkor nem tudom minek az m$ PR-jét bemásolni ide-oda:))
    Én már minden eddigit megírtam itt. Ha akarod majd összegyűjtöm, de most szünet. Béke:)