• BlackRose
    #39
    Gondoltam, mi itt (ahányan vagyunk) az SG-n, már sokszor háborúztunk... véleményháború, stb... nem is fontos. Azt mondod az Office-vel semmi bajod. Hát akkor kérlek írd meg mi a bajod pl. a Windows Server 2003-al vagy az SQL Serverrel, vagy stb.
    Ami pedig a 20 évvel ezelötti megoldásokat illeti, egyáltalán nem összehasonlíthatók a mai világgal, ugyanis egész más volt egy számítógép feladata akkor, egész más emberek használták... pl. nekem semmi gondom az MS biztonsági hibáival, mert ellenőrizni tudom, de ez most már nem elég, mert a userek 90% ma nem is tudja mi az, hogy biztonság... erre gondoltam, míg PhD-k ültek a gépek elött és 1000x ellenörzött tökéletessen megtervezett alkalmazásokat futtatak addig nem volt gond, ma viszont ugyanazokkal a problémákkal néz szembe az egész számítógépipar, függetlenöl, hogy MS, Apple, Linux vagy X, az átlak user követelményei 1000x nagyobbak, míg a tudása 1000x kisebb. Most kérlek mutass egy alkalmazást ami nem 20 hanem 5 évvel ezelőtt az Office térdéig ért volna... alapjából mutass nekem egy 20 éves alkalmazást ami egy mai átlagszoftverrel akár messziről is felvenné a versenyt. Maga a UNIX is fényéveket fejlődött az elmult 20 évben, csak gondolj bele milyen volt a Linux 7-8 évvel ezelőtt (emlékszem amikor egy egéssz nap vacakoltam, hogy a Slackware distrút telepítsem valahól a 90 évek elején, fényéveket fejlődött, és ez nem MS megoldás, hanem éppen azoknak a 20 évvel ezelőtti megoldásoknak a továbbfejlesztése.