Mi történik?
  • czihaki
    #1356
    Tudod hiper fizikus akkor lehet, hogy nemsokára. Sajnálom ha nem hisztek nekem, de majd szembesültök mindennel Ti is egyszer. Egy dolog nyugtalanít az, hogy a férjemet hamvasztattam, mivel Ő irtózott a temetéstől a földbe kerülni- ezért tettem a drága testével. Egy dolog viszont azóta se megy ki a fejemből-- Ha a Földünknek Kettő LÉLEK energiája van és abból a Szellemi felszabadul ha kiég a Földünk, akkor mi lesz az anyagi LEÉLEK Energiájával? Az benne marad talán, vagy szintén kiszabadul, mint Fekete energia?-- Ha viszont az is elhagyja a kiégett holttá vált Földünket, akkor viszont az élet Test-lélek energiájának is el kell hagynia a testet amikor elkezd felbomlani. Akkor viszont ha valakit elhamvasztanak több száz fokon akkor a testében maradt Test-lélek energia megsemmisül hiszen élőként is alacsony a feszültsége a halál után le is gyengül.--- Akkor viszont esetleg nem lesz képes újra leszületni, keletkezni, egy másik élet számára alkalmas bolygón ahova eltávozik a Földünk Szellemi Fehér LÉLEK Energiája-- hacsak nem kap a Földet elhagyó isteni LÉLEK Energia által egy másik test-lélek energiát, az elfoglalt bolygótól elvéve, hogy újra születhessen egy másik életbe, a másik élhető bolygón.
    Vajon találkozunk-e egyszer itt lélekként a Földön vagy újra-leszületve egy másik bolygón?