Mi történik?
  • czihaki
    #1348
    szabiku.-- Nem vagyok táltos és nem is voltam még akkor se tartottam magam annak, amikor különleges képességeim voltak. A legritkább képességem a test elhagyása volt amit gyermekkoromban szereztem és azt használtam később, mikor már megértettem mit élek át, kutatásokra. Ehhez elsőként szükség volt arra hogy klinikára menjek dolgozni és ismét tanultam EÜ-ben intenzív nővérként érzékeltem a lélek meglétét egy komában levő betegnél de azt is amikor már nem volt lelke. De még egy agyhalottnak is volt lelke- sőt a figyelmét" képes voltam rám vonzani, még a szemét is kinyitotta kicsit és figyelt reám, majd sírt a tőlem hallottak miatt.-- Ez után értettem meg mit élek át és fura módon csak ezek után láttam és emlékeztem önmagam lélek kéz, kar és láb rajzolatára.-- Addig a lelkem nem elevenítette meg előttem miután visszatértem a testembe, ---talán azért mert nem értettem volna vagy megijedtem volna, vagy még túl fiatal voltam és a testet éltető dolgokat még nem tanultam.-- Sajnos egy életen keresztül a világunk vezető politikai rétege miatt hallgatnom kellett mindenről-- mert valamelyik gazember elhurcolt volna hogy kémkedésre kényszeríthessenek. Már pedig én megvetem és utálom a világunk politikai vezető rétegét mert nem telt el 50 év se és valahol háborúkat indított valamelyik mocsok és még jó pár állam melléjük is állt-- mert mindegyik csak a hatalmat és a vagyonosodást akarja -- igy aljas módon ismételten népeket, egyszerű embereket öltek halomra!! Ezért hallgattam-- még a gyógyító képességemről is, bár a klinikán kettő orvos tudott róla de kérésemre hallgattak- Olyan komában levőket hoztam vissza az életbe akikről az orvosok lemondtak, vagy bénákat állítottam ismét lábra.-- De szóltam a vezető orvosnak hogy pl melyik komás az amelyik soha nem lesz élő enmber mert a leke eltávozott mire újraélesztették csak a szíve dobog-- amíg gondozzák de semmi több, mert csak egy vegetáló test-- hacsak a egészséges agy több év alatt, nem nevel és épít egy új lélek rajzolatot átszőve ismét a testet--- ---------persze ez csak feltételezés volt részemről az orvosnak is mondtam--- Csodálatos a szellemi lélek !! Imádja a testét és az ÉN-t is ha az ÉN a lélek számára jó!