és miért nem ismerik ezt el a nők?
  • Membrah
    #387
    Nem azt mondtam, hogfy engem nem érdekel a technika, csupán azt, hogy általánosságban ez a gyakoribb a nőkre nézve...ettől függetlenül még érdekel a technika, a műszaki világ, az építészet,stb.
    Édesanyám mélyépítő mérnök,barátnőm autószerelő akar lenni, szóval tényleg vannak az ellenkezőjére is pl.Apu gépészmérnök, s ezért engem is érdekel a heggsztés..
    Illetve, ha pontosítani akarok, azt vettem a fejembe, hogy mivel én imádok rajzolni, festeni, szobrokat készíteni, így kipróbálok egy -számomra- új dolgot..
    Mégpedig azt, hogy heggesztésel készítek szobrokat..
    Van egy csomó ötletem, s ha sikerül elsajátítani a heggesztés technikáját,akkor hozzáfogok legújabb hóbortokm kivitelezésében...
    Ezenkívül a Műszaki Egyetm(jobban mondva a belsőépítészet) is érdekel,valamint a latin/irodalom szak, az újságírás...
    Kreatív és érdekes munkák egyben...
    Sok tervem van(még ezen kívül is), s ezeket igyíekszem majd véghez vinni..
    Egyébként ettől függetlenül, még tényleg a ffiakat tartom érdemesebbnek pl vezető poziciókra...
    Ja!
    És a feminizmusról már írtam más topicba is..
    (idézek:"a feministák" nem nők, hanem hisztiző kislányok")
    Nos nem baj, ha egyenjogúság van, de nem kell külön vergődni, hogy jajj a csúnya ffiak megkülönböztetnek..-.
    sztem pont ezért...
    Meg lehet állni a helyünket anélkül is, hogy nyavalyognánk, hogy ki bántott...
    A feminizmust is össztévesztik manapság eredeti céljával..
    Kezdetben -tudtommal- a szavati jogokért, s hasonló aprőbb,triviális dolgokért küzdötteik..
    Igaz triviális..de némelyik nekes..(pl.:választó jog...!)