• gooooliath
    #11837
    sziasztok! 2 hónapja kb már írtam..kezdő vagyok...jól jön pár tanács..

    szóval..németország 1945. Oroszország megadta magát..azaz békét ajánlott elfogadtam. Azután mivel az iparom nagyon szépen dolgozik és a szövetségeseknek se híre se hamva rá álltam h megszálom angliát.. megnéztem a brit szigeten 10 hadosztály volt mindössze...fogtam 8 transzport hajót bele 8 hadosztályt és uccu neki! :D Dovernél partra akartam szálni..de valahonnan a semiből mgjelent 8 tengeri bombázó kötelék és rák kaját csinalt mind a 8 transzport hajóból szállitmánnyal együtt.. :( de ami legérdekesebb volt h valamiért nem is akarta ki pakolni az egységeket a hajo..Dovernál megfordult miután megszórták torpedóval őket és indult visssza Bergenbe norvégiába ahonnan indultak..no és akkor kaptak még egy sorozatot.. és minden el sülyedt.. pedig jól fel fejlesztett hadosztályok voltak..harcban edződöttek..a keleti frontról :( ... egy csapásra le esett h partra tenni nem is olyan könnyű hadosztályokat... megjegyzem Dover provinciában nem is vlt egy egység sem az ellenségből..elvileg sima kirakodás kellett volna lennie nem?

    Közben sehogyan sem akarnak partra szálni a szövetségesek.. azt sem tudom hol vannak a hadseregeik..mert a brit szigeten mondom 10 hadosztály van...az iszlám államnak több katonája van attól :D a britt flotta persze kegyetlen erős.. 45re nincs egyetlen egy tengeralatjáróm se! Epekedve nézem viszont az IK-tól duzzadó brit provinciákat.. london liverpool stb... de jó lenne partra szállni... :D