• Herbalista
    #11833
    Kutatásnál, nagyobb támadásnál, behajózásnál mindig pause van. Én egy komolyabb flottaátszervezésnél is benyomom 1 percre a pause-t. A többiek addig is tudnak kémkedni, figyelni… De volt olyan szitu, amikor több perces azonnali értekezlet kellett a szövetségesekkel. Én az ellenfeleimtől elvárom multiban, hogy mindent megtegyenek azért, hogy ne legyen könnyű dolgom. Ha ehhez sok pause kell, akkor legyen.
    Tegnap belekezdtünk az új gameba. 1 szabály van: nem adunk VP-s földet szövetséges megmentésére.
    USA, GER, CCCP van én meg Japán, így allies miatt nem kell aggódni :). Első évben faston szaladt az idő, így másfél óra alatt eljutottunk 37-ig. Ha beindulnak a komoly harcok, akkor óránként haladunk kb 2 hónapot. Két este közt meg megy az agyalás/tervezés/egyeztetés és jegyzetelés a következő fordulóra.
    Sianking hadúr szövetséget ajánlott, én meg nem gondoltam át megfelelően és belementem. A köcsög meg rögtön kihasználta és hadüzent Kínának… (úgy 37 január körül) :) Nem voltam még 100% felkészülve, de megindultam előre.
    Közben CCCP partraszállt a Spanyoloknál.