Ki tud zongorazni?
  • CSOCSO
    #2
    'Hoy mindenkinek!
    ilyen topikot nem talaltam hat csinaltam.
    Kiskoromban volt egy nemtomhany bill es kis fekete szintim... imadtam. addig csapkodtam amig el nem romlott, igaz ugyes kezek megszereltek:)
    Most ujra vettunk 1et... igaz kari ajandek lesz ocsemnek, de en 15 percig nyomkodtam a boltban!

    ez is CASIO csak kicsit komolyabb. Igaz nem kell valami hubazz dologra szamitani...
    Amit tudni kell rola: azt hogy nagyon tetszik:)
    megtanit zongorazni.. pirosan tud vilagitani minden billentyu, es a kis kepernyon mutatja melyik ujaddal kell melyik gombot nyomni.. csak kivalasztod a zened es lejatszta.. megnyomod a stop gombot es utanna jatszod.. kulon megtanitja jobb es bal kezedet meg mittom en meg miket tud, nem olvastam meg el a hasznalati utasitast, mert nem akartam meg kibontani.
    casiosongs.com rol csomo zenet le lehet tolteni.. igaz 2 dolcsi, de van minden, madonna, celine dion, micjael jackson, kool and the gang mar... NAGYON SOK zenesztol zenek.
    vagy smartmedia kartarol teszed a szintibe vagy pc vel osszekotod, USB vel.. pl jackson zeneket tuti leszedem majd, nomeg azert volt olyan zene, amitol tok kesz voltam. ugy belegondoltam milyen lenne egy romantikusabb este utan eljatszani egy lanynak azt a lassu zenet egy igazi zongoran:) PPPPFFFF... kiugrana a csaj a bugyijabol:)
    szal tud eleg sok mindent, aranyos is.. nekem tetszett!
    nektek van?