• HUmanEmber41st
    #153
    Csak azért is végiolvastam az összes hozzászólást.
    Teljesen igaz, hogy erőszakkal nem lehet "jóléti államot" létrehozni,bár most Amerika megpróbálja. Én nagyon örülnék neki, ha nem rajtunk kísérletezne. Amúgy kíváncsi vagyok, mikor lesz a ceruza és a papír is jogdíjas termék (amire adózárjegy kell) mert ezekkel is lehet reprodukálni szellemi termékeket??? Annak idején miért gyártottak másoló magnót? Most miért gyártanak írható DVD-t? Hogy el tudd menteni rajta a saját készítésű dokumentumaidat..szétverhetnél egypár key-t, mire összegépelnél egy DVDre valót...
    Talán az lenne a megoldás, hogy ki kellene húzni a talajt a "maffia-drogcsempész-kalózmásolatkészítők" FBI szerint) és kb a megjelenés után 1-2 hónappal a mostani feketepiaci áron adni. Tehát
    1500-2000 HUFért...Akkor biztos nem a drogdílernél(FBI szerint) vásárolnál, hanem a Tecsóban, a polcról.. De ez soha sem fog bekövetkezni...inkább ránkerőszakolják (ha tudják) az amerikai életvitelt.. Inkább találjuk ki , mit lehetne ez ellen tenni, és ne egymás felmenőit emlegessük.. thx