Miért is remek/szar (a megfelelő aláhúzandó) könyv Tolkien főműve
  • b-type
    #32
    szvsz:
    nem tudom mennyire lett divat Tolkien, inkább a mostani társadalmi felfogás miatti mondanivalóval való szembefordulás ami nekem feltünt.
    A filmnél nagyon féltem, hogy kevés lesz, de nekem nem lett az.
    amikor láttam az extrákban hogy miket hozott ki ez a feladat képzőmüvészekből...mesteremberekből, és hát a film persze az eredeti mű alapján készült, szal bár nem olvastam az eredeti nyelven, nekem ennyi elég volt ahoz, hogy lássam magamban a normális embert akit pusztán ugyanugy elvarázsolt ez a sok minden.
    Majd mindenki aki megpróbál ebben a témában regényt, történetet írni arra ránehezedik ez az összeszedett világ...eszem ágában sincs részekre szedni...és tönkretenni.
    nekem ez nem hiányzik, ezért már sajnálom, hogy elolvastam ezt a cikket...biztos lehet így meg úgy, meg hát fel is kapták, szal bizt. túl van értékelve...és most rá kell világítani valakinek, hogy ez nem is akkora nagy dolog.
    nekem az. nem is akarom úgy látni ahogy mások. űgy akarom látni amit nekem ad. :)
    szal nekem tök mindegy ki az éppen önjelőlt fényhozó...nem vagyok rá kiváncsi.