Hoyg tudom azt megoldani,hogy ne csak egy microfon férjen a gépbe hanem akár 4-5 és egyszerre lehessen hallani... (szóval ne csak 1be lehessen 1szerre beszélni)
  • Dj Faustus #30
    "Közben kaptam egy vezeték nélküli mikrofon szettet amit elvileg simán rá lehetne dugni és ezt sem hajlandó felismerni..."
    Mint azt az előző hozzászólásomban említettem, a mikrofon nem pendrive, nem kell "felismernie" a gépnek.

    "Igen Realtek-em van de magyar és a kezelőfelülete egyáltalán nem tartalmaz olyan mondult hogy speaker configuration"
    Akkor keress olyasmit hogy hangszóró beállítások.
    Például egy ilyesmi beállítófelületet láthatsz (lehet hogy más, de hasonló beállításokat keress).

    Segitseg a beállításhoz:
    * Bal alsó sarokban a hangerővezérlő-pult (Start menü/Futtatásba: sndvol32), miután beállítottuk a Beállítások/Tulajdonságok menüpont, A hangerő beállítása Felvételhez rádiógombot (lásd a hangerővezérlő-pult mellett). A Mikrofon csatorna ki van választva, hangereje fel van húzva, és a Mikrofon csatorna alatt levő Speciális gombra kattintva megjelenő ablakban a Mic Boost be van kapcsolva.
    * Felül a megnyitott Goldwave nevű program látható. Options/Control properties menüpont által megnyitott ablakban a Record fül kiválasztva, Monitor input kijelölőnégyzet bejelölve. Ezáltal a felső Control ablakban láthatóvá válik a mikrofonon megjelenő jel hangereje.