• takysoft
    #26
    nekem valahogy a microsoft dolog nem teccik. szal en nem ulok bele olyan autoba ahol tul sok az "ablak". mar vagy 2 eve egesz jo kis linux user lettem, es az valahogy a kezdetektol fogva atgondoltabb rendszer. akarmit is akarok benne tenni a megoldas mindig logikus. windowsban meg mindent be kell magolni mint a verseket magyaroran:) ossze van kuszalodva az egesz. olyan atlathatatlan, mintha az oprendszer nem is engem szolgalna, hanem egy átláthatatlan nagy entitás lenne a merevlmezemen, ami megengedi, hogy néha tegyek benne egy-két dolgot. olyan mint egy játék menuvezérlése. mindig bennem van az az érzés, hogy felulkerekedhet rajtam, egyszer csak bill a geci aszongya hogy ne működj akkor nem működik, és én nem tudom miért, mer nem ismberem a belső felépítését.
    egy szónak is száz a vége. amig az asztalon van, addig nem erdekel annyira, de autoban...
    valami barom elob utobb oszzekoti a vezerlessel azt lesz gaz.
    lattatok az "I robot" vagy "Én a Robot" filmet. Kedvenc irom konyveibol csinaltak filmet.
    windows valahogy nem olyan biztonsag
    meg egy sajat boot managre sincs. az ext3at meg olvasni se tudja, pedig tudhatna, mert az ext3 nyilt cucc. stb.
    szal ne legyen az automban windows, vagy levakarom a jelét a gombokrol, a hardware firmwaret pedig felulirom:)