• Raszkolnyikov
    #48
    pfff....ezt fórumon nem így szokás

    Amúgy meg Nexus6-nak van szerintem igaza, mert elméletileg 2 szövetséges nép, hogy a francba kerülhet ilyen helyzetbe egymással szemben? Csak úgy, hogy a NATO már elvesztette a befolyását és a jelentőségét. Tehát attól, hogy Magyar o. és Románia is NATO tag az még édes keveset jelent.

    Amúgy is évszázados viszály van köztünk, az más dolog, hogy mindíg mi voltunk a fejlettebbek mégis (egy kis ide-oda nyalással) mindíg átgázoltak rajtunk. Ezt egyépként most is megtehetnék, mint azt már írtam, seregük sokkal fejlettebb és nagyobb a miénknél. Egy paraszthajszál esélyünk sincs.
    Aki nem hiszi játjon utánna...

    Töri: "1919-es piknik"előtt azért, amikor még az országunk nem rongyolódott le annyira, a románok amint beléptek a háborúba megindultak Erdélynek. Kis idő alatt Monarchia és német csapatok úgy kifüstölték a kokérókat mint a szél! Ők csak akkor tudtak újra produkállni valamit, amikor már vége volt mindennek és a háború eldölt. Ezzel azt akartam mondani, hogy azért mi is b@sztunk már oda nekik. Emlékezzünk ezekre is.