nem csak nekem?
  • kovad007
    #1096
    Végre van kivel beszélgetnem:)Látod Bokma megint tévedsz.Méghozzá sorozatban.Az említett klinikán 1,5 évre visszamenőleg még graftos számolás volt és többször is elmondták hogy graftot ültetnek át a hajszálakat lényegében nem is számolják.Aztán ahogy megjelent a többi "kis" klinika is hirtelen mindenki hajszálban kezdett gondolkodni, de nem ám ugy hogy a graft-ár fele lesz a hajszálár.Egyszerüen az árlistában átírták a graftot hajszállá.Ezzel nagyon egyszerüen megduplázták a műtét-árakat.Azt hiszem hogy a beavatkozásom után 2-3 hónappal láttam a honlapon a hajszálas számítást.Ha innen nézzük akkor mostani számítás szerint árában van a beavatkozásom a bibi csak az hogy nem ebben egyeztünk meg.Na mind1.Ja és nem keverem a graftot és a hajszálat.Egyszerüen nem mindenki ugyanugy számol.Pl.Sikos graftban számol, míg a többi magyar klinika hajszálban.Van aki mindig is hajszálban számolt, és van aki a graftosrol tért át a hajszálasra.Szerintem ez kutyul be téged.A hajmaxot említetted ők sajnos pont hogy hajszálban számolnak.Tuti mert e-mailoztam velük már egy csomót sőt egyszer telefonon is beszéltem Dr. dudás Annával is és és Dr. Molnár Miklossal is.A következő!Senki nem vállal egy nap 1700 graftot?A himg folyamatosan 2000 graftot rak át (ezt állítják, de ez biztos hogy nem mindig jön össze).De úgy vállalják.Ha már az árrol beszéltünk.1 órája beszéltem egy sráccal msn-en aki pont a himgnél volt!1400 graftot ültettek át neki, és 1.5 milliót fizetett ki...Sajnos...A lehúzás ennél a 2 klinikánál jellemző.Szerintem ide senki ne menjen(hair hungary , himg -NE!!!)Vásáry André hát igen.Szerintem ott a tervezéssel és a marketinggel volt a baj.Műtét előtt ráadtak vagy 3 féle iszonyat dús szőrzetű parókát és kérdezték hogy melyik stílusban szeretné hordani a haját.+ a honlapon is ki van írva hogy még vásáry andrénak is dús hajzatot csinálnak.Ezzel azt sugallották az emberekbe hogy valóban hajas-baba lesz egy NW 6-os kiterjedt kopaszsággal bíró emberböl, ami lehetetlen.Aki benne van a témában az tudja hogy vannak korlátok(egyenlőre).NW 6 -nál általában valamelyik részt fel kell adni.Általában a hátsót.És az elülső részre illetve a fejtetőre kellene koncentrálni elsősorban.Hátra meg ami marad, esetleg kipótolni testszőrzettel , hamár ennyire kell a marketing de ez már csak az én véleményem.Andrénál ha nem tévedek 3000 graftot (6000 hajszálat) szórtak szét az egész fejtetőn.Így azonban ez egyenlő a 0-val.Habár ugy tudom idén kapott hozzá még 2000 graftot (4000 hajszálat).Így azért jobb lesz egy kicsit az összhatás de az adóhelye (donorterülete) tuti hogy kimerült.Na majd meglátjuk!Addig is jók legyetek!
    Üdv