Equilibrium
  • Waterhorse
    #126
    Nem tudsz már mivel érvnelni és megpróbálod a személyemet támadni:))))
    Éljen az egyedüllét?:)))
    Én nem azért néztem meg, mert depis vagyok, és mert egyedül érzem magam, öreg. Barátnőm hozta aki a világon mindenkinél jobban szeret engem, kölcsönbe munkatársától, és a barátainkal ültünk össze egy délutáni traccsparti részeként két óriás pizzával, és egy nagy 2 liters kólával+pár csomag cigi. Néha-néha ez jön ránk. Ez olyan hagyományos szeánsz,de csak a nagyobb filmeknél, én amúgy meg sem akartam nézni, mert azt sem tudtam előtte, mi ez:)) Ó igen, és néha chips is van:)) Természetesen, horrort azt csak egyedül. Ennél a műfajnál van csupán kritériumom. Az igazat megvallva tényleg sok filmet nézek, hétvégén legalább 2-3 filmet megnézünk barátnőmmel, de hát, hogy őszinte legyek a filmek a hobbim. Nem lehet ez a hobbim anélkül, hogy ledepiznél? Nem kell ehhez magányosnak lenned, jut rá idő suli, tanulás, barátok, és hétvégi partik mellett is. még meló mellett is. Mindenkinek arra van ideje amire akarja. Ráadásul abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a hobbim érdekli a haverokat, a barátnőmet, és ezekről is el tudunk beszélgetni, persze nem mindíg ez a téma, és együtt tudjuk művelni. Neked nincsen hobbit? Valami közös elfoglaltság, érdeklődés valakivel, amiben mindíg jól érzed magad?
    Off:Éljen a szürkeség az érzelmi szegénység és a semmittevés!:))))