Idáig jutottunk?
  • #110
    Üzenet

    Meglehet, elsőre meg fogtok lepődni ezen az üzeneten, de én mégis közzéteszem, mert számomra fontos dologról lenne szó:

    Barátnőt szeretnék találni, egy olyan valakit, aki lelkitársam is lenne, jóban-rosszban, s normális komoly kapcsolatom lehetne vele. Leginkább szereteten, megértésen alapuló kapcsolatra gondolok, mert nekem sokkmindenről teljesen más az elképzelésem, más az értékrendem, mint az átlagos fiataloknak. Volt aki emiatt nem tudott elfogadni, és elhagyott, meg volt aki égre-földre esküdözött, hogy mennyire szeret, aztán megtudtam róla, hogy kalandozik, egyik fiútól a másikig. N ez nekem nem kellet, s nem is kell ilyen lány, mert nincs értelme... Én 32 éves leszek december 11.-én, 160 cm magas, 52 kg, tehát átlagos alkatom van. Én leginkább nálam idősebb lánnyal (nővel) szeretnék "össze jönni", 30-35 év között, de akár 40 évesig is, mert ők legalább nem kalandorok. Leginkább olyanok üzenetét várom a [email protected] e-mail címre, akiknek még nem sikerült találni senkit, vagy ha volt is kapcsolata, nem akart sikerülni, s csalódás lett a vége. Egyébként tetszenek a telt alkatú, hosszú hajú lányok. Nem szoktam különbséget tenni, ezért írhatnak akár roma nők is, meg nem romák, nekem a származás nem számít, hanem ami belül van! Csak Borsod megyéből írjatok, mert én tiszakarádi vagyok, s minél többször akarok találkozni a leendő barátnőmmel! Írjatok magatokról röviden, ha tudtok képet is küldjetek, meg adjátok meg a telefon számotokat, vagy levél címeteket! ezek az adatok nem kerülnek nyilvánosságra, sőt egy idő múlva törlődnek! Bízom benne, hogy valakivel hamarosan felvehettem a kapcsolatot, és a karácsonyt már egy jól alakuló, boldog kapcsolatban érhetem meg!

    Üdv: Szintiboy

    (Olyan lányok, nők is írhatnak, akiket valamiért nem fogad el a világ, csak elítéli mindenki őket!)