• Montanosz
    #30048
    nappal érdemes amikor az amcsik alszanak (tekintve hogy usa terem)
    tehát van a Venom, kétoránként indul kb olyan 300 játékossal és első 40 bejut, 5perces deppstack, tehát nem kell kapkodni és nem is allin aztán csokolom, freeroll de lehet normálisan játszani is.
    Ha bejutsz indulhatsz versenyekre a tickettel, de nekem mint irtam a 6fős sng jön be mert tulajdonképpen duplázos mert 3 hely nyer 5$-t a 2-1 meg továbbjut, itt lehet is a duplázos stratot követni hagy ejtsék ki egymást. aztán aki tovább jut a 6$-s tickettel szintén vagy versenyek vagy következő sng ahol a 6bol csak egynek kell kiesni és az első kap ticketet de én készpénzre hajtok igy kiejtem magam a 2-5 helyen mindig.
    két hét alatt 30$-t szedtem igy össze és 0.75$-tol már vannak versenyek

    másik hogy olyan freerollok is vannak ahol 270ember jön össze és indul, igy a venom is meg a sima freeroll is mehet több egyszerre melette filmet nézek mert nem nagyon kell taktikázni

    más kérdés hogy halak nem nagyon vannak, igy a versenyek már kemények

    annyi "dicsőséget" értem el hogy jelentkeztem egy zárt klubba és engedélyezték látva hogy folyamatosan játszok már egy ideje a terembe

    befizetnem még nem kelett mert a freerollokbol összejön a fizetős indulok, más kérdés hogy nem is jutok előre :-D

    még annyi hogy sok privát freeroll indul jo pénzekért, twichen vannak a passok, vagy irják hol találod, ezek olyan 40-50 fősek 100$-t
    annyi hogy ezek éjszaka, tekintettel az amcsikra

    tehát hidd el könnyen lesz sikerélményed, sok neves versenyre is van szatelit

    segédszoftvereket lehet használni, én a xeestert használom hudra de épp itt még nem jo, am nyugodtan kérdezz mert jo lenne több magyar is

    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.02.16. 09:32:43