Kísértés - A szenvedély szigete
  • Revengangel
    #111
    Winnie szerinted mennyit szamit egy ker.tv nek hogy eppen miert ulnek le az emberek bambulni az egyik agyloveses musorukat? Csak a reklambevetelek szamitanak, a penz az istenuk.Es ezert barmit hajlandoak a kepernyore tenni.
    Figyelmedbe ajanlanam amit irtam :"azert felreertes ne essek, semmi bajom sem ozddal, sem az ozdiakkal" !!!

    Miert kell belemagyaraznod olyat aminek (szerintem vilagosan leirtam amit akartam) semmi koze a mondanivalomhoz?
    Majka letett valamit az asztalra? Hmmmm.....
    Erdekes meglatas. Attol tett le valamit az asztalra hogy egy marketinges csapat kialakitotta az imidzset,felfuttattak a mediakban mindenfele valotlan hulyesegekkel?Azert mert csinaltak neki egy cd-t, amire ra "enekelt"?
    Ha meg arra vagy kivancsi ki is az az ember valojaban, csak beszelgess vele 5 percig.Kiabrandito lesz...
    Ugyan mar, marketing munka kerdese az egesz.
    En az " Ozdi hosodet" csak peldakent hoztam fel.
    Az osszes tobbi valosagshowbol szabadult "sztar" ugyanilyen.
    Lufi ami szep lassan leereszt, de amig ezt megteszi, a "futatok" jol megszedik magukat.
    Nem tudom mennyire vagy otthon ebben a temaban,
    de a magyar marketingesek egyvalamit mar eltanultak nyugati kollegaiktol : hogy csinaljunk egy senkibol sztart.

    Jerry Springer? Remelem arra a szintre nem fog lesullyedni egyetlen magyar musor sem.Bar bizonyos musorok eseteben mar rezeg a lec....

    Eleg lenne csak egyszer eljonnod a cegunkhoz egy reklamfilm forgatasra.Lehet hogy atertekelned a velemenyedet sokmindenrol amit eddig hittel a mediarol.
    Gusztustalan sz@r az egesz.